licznik
 Prace Magisterskie ON-LINE

rozliczenia linki
wykaz prac


Start

Pisanie prac

Baza danych prac

Wsppraca

Regulamin

Kontakt
PRACA: 117

INFORMACJA

Temat pracy:
Karty płatnicze


Cena za dostp do pracy: 25 z

Cena zakupu pracy: 299 z

 
Ilo stron: 59
Rodzaj pracy: Licencjacka
Identyfikator pracy: 117
Cena za dostp do pracy: 25 z
Cena zakupu pracy: 299 z

Tre pracy:

    Rozwiązania pieniądza elektronicznego obecnie stały się standardem w bankowości i trudno już wyobrazić sobie sprawne i wygodne korzystanie z posiadanych środków finansowych, bez wykorzystania takich rozwiązań, jak karta płatnicza. Niniejsza praca skupia się na aspektach związanych z kartami płatniczymi, a w szczególności nad zagadnieniami ich bezpieczeństwa. Praca składa się z trzech rozdziałów.

   Pierwszy rozdział pracy skupia się na wprowadzeniu do zagadnień związanych z pieniądzem elektronicznym. Skupiono się na przedstawieniu historii narodzin kart płatniczych na świecie i w Polsce. Opisano budowę kart tego typu oraz nawiązano do aspektu rozliczeń bezgotówkowych. Przedstawiono aspekty związane z siecią ATM i Euronet. Przedstawiono przyszłość bankomatów i rozliczeń bezgotówkowych. Nawiązano do pojęcia i działania systemu EFTPOS. Przedstawiono klasyczne transakcje z wykorzystaniem karty płatniczej, jak również nawiązano do kart płatniczych na polskim rynku usług finansowych.

   Rozdział drugi skupia się na klasyfikacji kart płatniczych. Nawiązano do pojęcia kart parapłatnicznych i kart płatniczych. Wspomniano o dodatkowych usług świadczonych użytkownikom kart. Przybliżono zagadnienia związane z systemem rozliczeń kart płatniczych. Przedstawiono rozliczenia transakcji oraz nawiązano do elektronicznej portmonetki.

   Ostatni rozdział pracy nawiązuje do zagrożeń i zabezpieczeń kart płatniczych. Przedstawiono zagrożenia systemu oraz korzyści z posiadania kart płatniczych. Aspekty korzyści zostały przedstawione w trzech wymiarach – dla posiadacza, akceptanta oraz wystawcy.


ZAMW DOSTĘP DO PRACY


T prac moesz kupi w formacie MS Word
i korzysta z niej jako materiau w domu !
Cena takiej usugi wynosi: 299 z
W tym celu napisz na adres podany w sekcji kontakt.