licznik
 Prace Magisterskie ON-LINE

rozliczenia linki
wykaz prac


Start

Pisanie prac

Baza danych prac

Współpraca

Regulamin

Kontakt
PRACA: 127

INFORMACJA

Temat pracy:
Marketing w internecie


Cena za dostęp do pracy: 25

Cena zakupu pracy: 149

 
Ilość stron: 50
Rodzaj pracy: Licencjacka
Identyfikator pracy: 127
Cena za dostęp do pracy: 25
Cena zakupu pracy: 149

Treść pracy:

    Marketing to dziedzina, która rozwija się szczególnie dynamicznie w ostatnich latach. Wynika to z wielu aspektów, jednak szczególnie interesujące są zmiany w odniesieniu do dostępnych rozwiązań technologicznych, które oddziałują znacząco na możliwości rozwoju tej dziedziny. W tym ujęciu szczególnie istotny jest internet. Praca została poświęcona problematyce wykorzystania internetu w działaniach marketingowych. Celem pracy jest przedstawienie problematyki internetu jako narzędzia działań marketingowych przedsiębiorstw, a także wybranych aspektów technicznych, które się z tym wiążą.

   Pierwszy rozdział pracy skupia się na wprowadzeniu do zagadnień marketingu. Przybliżone zostały definicje marketingu i jego znaczenie rynkowe. Sprecyzowano rodzaje marketingu i omówiono aspekty związane z dostarczaniem klientom wartości i zadowolenia.

   Drugi rozdział pracy skupia się na problematyce internetu jako narzędzia działań marketingowych. Wskazano miejsce internetu w zabiegach marketingowych, opisano również narzędzia marketingowe dostępne w internecie. Przybliżone zostało znaczenie działań marketingowych, które są realizowane przy wykorzystaniu internetu. Odniesiono się również do planowania kampanii reklamowych w internecie, a także do problematyki skuteczności reklamy internetowej.

   Trzeci rozdział pracy odnosi się do technicznych aspektów poszczególnych rozwiązań marketingu internetowego. Przybliżono zagadnienia dotyczące tworzenia i publikacji witryn internetowych, przedstawiono zagadnienia związane z pozycjonowaniem witryn internetowych. Ważnym zagadnieniem są także systemy wymiany linków i boty internetowe.


ZAMÓW DOSTĘP DO PRACY


Tą pracę możesz kupić w formacie MS Word
i korzystać z niej jako materiału w domu !
Cena takiej usługi wynosi: 149
W tym celu napisz na adres podany w sekcji kontakt.