licznik
 Prace Magisterskie ON-LINE

rozliczenia linki
wykaz prac


Start

Pisanie prac

Baza danych prac

Współpraca

Regulamin

Kontakt
PRACA: 135

INFORMACJA

Temat pracy:
Zagrożenia podczas korzystania z sieci Internet


Cena za dostęp do pracy: 25

Cena zakupu pracy: 149

 
Ilość stron: 49
Rodzaj pracy: Licencjacka
Identyfikator pracy: 135
Cena za dostęp do pracy: 25
Cena zakupu pracy: 149

Treść pracy:

    Internet stanowi rozwiązanie stosunkowo młode, jednak jego rozwój nastąpił tak dynamicznie, że stanowi on obecnie jedno z największych mediów na świecie przyciągając na witryny internetowe, fora i komunikatory miliony użytkowników dziennie. Codziennie do internetu są podłączane kolejne komputery, a obroty realizowane za pośrednictwem internetu przekroczyły już dawno miliardy dolarów. Internet oznacza bowiem szereg korzyści, począwszy od możliwości komunikacji przez ogrom możliwości wyszukiwania informacji na dowolny temat, po możliwość realizacji biznesu i pomnażania własnego kapitału. Niestety poza wieloma korzyściami internet oznacza także zagrożenia i właśnie zagadnienia związane z zagrożeniami dotyczącymi korzystania z sieci internet są obszarem zainteresowania w niniejszej pracy. Cel pracy to przedstawienie problematyki związanej z zagrożeniami, które występują w internecie i metodami przeciwdziałania tego rodzaju zagrożeniom.

   Pierwszy rozdział pracy odnosi się do najważniejszych informacji, które wiążą się z siecią internet. Przedstawiono najważniejsze zagadnienia związane z internetem i jego historią. Odniesiono się także do zagadnień internetu w Polsce, jak również nawiązano do problematyki dostępności internetu w Polsce, a także przedstawione zostały możliwości jakie niesie ze sobą dostęp do sieci globalnej.

   Drugi rozdział pracy skupia się na najważniejszych zagrożeniach technicznych, jakie związane są z korzystaniem z sieci internet. Przede wszystkim przedstawiono włamania sieciowe, przechwytywanie informacji, które są przesyłane drogą internetową przez użytkowników. Odniesiono się także do zagadnień związanych z wirusami internetowymi i nawiązano do śledzenia aktywności internautów.

   Trzeci rozdział pracy skupia się na opisaniu metod przeciwdziałania zagrożeniom, które pojawiają się w internecie. Przedstawiono możliwości przeciwdziałania włamaniom sieciowym i zapobiegania przechwytywaniu przesyłanych danych. Przedstawione zostały aspekty ochrony antywirusowej i metody zapobiegania gromadzeniu przez podmioty zewnętrzne wiedzy o aktywności podejmowanej przez użytkowników sieci.


ZAMÓW DOSTĘP DO PRACY


Tą pracę możesz kupić w formacie MS Word
i korzystać z niej jako materiału w domu !
Cena takiej usługi wynosi: 149
W tym celu napisz na adres podany w sekcji kontakt.