Projekt sieci komputerowej

Podstawowe informacje o pracy

Ilość stron: 51
Rodzaj pracy: Licencjacka

Cena za dostęp do pracy: 25 zł

Opis pracy

Dzięki dobrodziejstwom sieci Internet handel może odbywać się bez fizycznego a nawet pośredniego kontaktu sprzedającego z kupującym. Tradycyjne witryny sklepowe oraz telefony wypierane są przez w pełni zautomatyzowane systemy poczty elektronicznej oraz sklepy internetowe a robienie zakupów sprowadza się do obserwacji monitora i paru kliknięć myszką. Robiąc zakupy online nie zdajemy sobie często sprawy jak wiele elementów, nakładu pracy oraz kosztów trzeba przeznaczyć aby cały ten system funkcjonował sprawnie i nieprzerwanie.

Pierwszy rozdział pracy skupia się na zagadnieniach projektowych w ramach warstwy sieci. Skupiono się na możliwościach oferowanych przez jeden z routerów Cisco, oraz system Microsoft Windows Enterprise Server, którego poszczególne komponenty zostały opisane na łamach pracy. Dalsza problematyka poruszana w pracy odnosi się do projektu w ramach warstwy aplikacji. Opisano tu protokoły i usługi sieciowe, protokół TCP/IP, DNS, DHCP, NAT, VPN, zdalny pulpit i szereg kolejnych obszarów związanych z sieciami komputerowymi. Odniesiono się do klas sieci. Skupiono się na zagadnieniach związanych z konfiguracją sieci i poszczególnych usług w ramach serwera.

Dostęp do pracy

Dostęp do pracy to możliwość wglądu w kompletną treść pracy za pośrednictwem naszej strony internetowej przez okres 2 tygodni, bez możliwości zapisu, wydruku lub skopiowania treści pracy.

Koszt dostępu do pracy to 25 zł.

Podobne prace

Sieci bezprzewodowe
Rodzaj pracy: Licencjacka | Stron: 59

Audyt bezpieczeństwa systemu informatycznego w firmie X
Rodzaj pracy: Magisterska | Stron: 94

Praktyczne rozwiązania zabezpieczenia sieci bezprzewodowych
Rodzaj pracy: Licencjacka | Stron: 63