licznik
 Prace Magisterskie ON-LINE

rozliczenia linki
wykaz prac


Start

Pisanie prac

Baza danych prac

Współpraca

Regulamin

Kontakt
PRACA: 174

INFORMACJA

Temat pracy:
Systemy operacyjne w telefonach komórkowych


Cena za dostęp do pracy: 25

Szybka realizacja zamówienia !

 
Ilość stron: 55
Rodzaj pracy: Licencjacka
Identyfikator pracy: 174
Cena za dostęp do pracy: 25

Treść pracy:

    Główną funkcją każdego telefonu komórkowego jest możliwość prowadzenia rozmów na jak największym obszarze z dostatecznie wysoką jakością, korzystając z technologii GSM. Dodatkowymi funkcjami, jakie powinien spełniać każdy aparat to długi czas podtrzymania zasilania z baterii, wysyłanie oraz odbieranie krótkich wiadomości tekstowych (SMS). Są to elementarne funkcje, które w dzisiejszych czasach oraz przy aktualnej technologii i stopniu zaawansowania elektroniki, posiada każdy aparat telefonii komórkowej oraz inne urządzenia przeznaczone do wyżej wymienionych celów. W miarę wprowadzania na rynek coraz to nowszych generacji urządzeń czołowi producenci prześcigają się w zwiększaniu funkcjonalności, żywotności baterii, wyglądzie oraz ergonomii swoich produktów. W obecnej dobie bardziej odpowiednie było by określenie wielofunkcyjne, multimedialne urządzenie przenośne z możliwością prowadzenia rozmów oraz dostępem do Internetu niż potoczne określenie telefon komórkowy. Wbudowany aparat o matrycy 8 MPix z możliwością rejestracji wideo o wysokiej rozdzielczości już nikogo nie dziwi a co więcej z łatwością mógłby zawstydzić dedykowane urządzenia do rejestracji obrazów produkowane jeszcze przed kilkoma laty.

   Pierwszy rozdział pracy skupia się na wykorzystaniu systemów operacyjnych w telefonach komórkowych. Opisano budowę i działanie telefonu komórkowego, skupiono się na procesorze, pamięci, układzie audio, wyświetlaczu, klawiaturze oraz karcie SIM. W ramach rozdziału nawiązano także do budowy i działania systemu operacyjnego Symbian.

   W drugim rozdziale pracy przedstawiono ocenę wybranych systemów operacyjnych w telefonach komórkowych. Nawiązano do systemu Symbian S60 wydania trzeciego, Windows Mobile oraz Android.


ZAMÓW DOSTĘP DO PRACY