Rozwój bankowości elektronicznej w polskim sektorze bankowym

Podstawowe informacje o pracy

Ilość stron: 55
Rodzaj pracy: Licencjacka

Cena za dostęp do pracy: 25 zł
Cena zakupu pracy: 99 zł

Opis pracy

Celem pracy jest przedstawienie zagadnień teoretycznych związanych z funkcjonowaniem bankowości elektronicznej, jak i perspektyw związanych z rozwojem tej dziedziny. Praca składa się z czterech rozdziałów.

Rozdział pierwszy niniejszej pracy przedstawia istotę bankowości elektronicznej. Przedstawiono definicje bankowości elektronicznej, genezę bankowości elektronicznej, jak i najczęściej spotykane obecnie formy tego rodzaju bankowości. Istotną częścią rozdziału jest przedstawienie podstawowych zalet, ale i głównych wad omawianych rozwiązań.

Drugi rozdział pracy został poświęcony specyficznym uwarunkowaniom związanym z bankowością elektroniczną. Przedstawiono możliwości i uwarunkowania rozwoju dziedziny, odniesiono się do bezpieczeństwa bankowości elektronicznej, jak i przedstawiono modele komunikacji banku z klientem. Przedstawiono również zakres usług zaliczanych do omawianego zakresu bankowości.

Ostatni, trzeci, rozdział pracy nawiązuje do przewidywanych kierunków rozwoju bankowości elektronicznej w Polsce. Przedstawiono kierunki rozwoju usług elektronicznych w bankowości, odniesiono się do możliwości rozwoju zakresu doradztwa bankowego, przedstawiono możliwości związane z pieniądzem elektronicznym. Nawiązano do szczególnie istotnego problemu, jakim jest rozbudowa systemów zabezpieczeń transakcji.

Dostęp do pracy

Dostęp do pracy to możliwość wglądu w kompletną treść pracy za pośrednictwem naszej strony internetowej przez okres 2 tygodni, bez możliwości zapisu, wydruku lub skopiowania treści pracy.

Koszt dostępu do pracy to 25 zł.

Zakup pracy

Kupując tę pracę otrzymasz ją w całości w formacie DOC i będziesz mógł korzystać z niej w domu bez ograniczeń czasowych.

Koszt zakupu pracy to 99 zł.

Podobne prace

Rodzaje zabezpieczeń w bankowości internetowej
Rodzaj pracy: Licencjacka | Stron: 51

Bankowość internetowa jako szczególny obszar bankowości elektronicznej
Rodzaj pracy: Licencjacka | Stron: 58

Bankowość internetowa
Rodzaj pracy: Licencjacka | Stron: 74