licznik
 Prace Magisterskie ON-LINE

rozliczenia linki
wykaz prac


Start

Pisanie prac

Baza danych prac

Współpraca

Regulamin

Kontakt
PRACA: 293

INFORMACJA

Temat pracy:
Rozwój bankowości elektronicznej w polskim sektorze bankowym


Cena za dostęp do pracy: 25

Cena zakupu pracy: 199

 
Ilość stron: 55
Rodzaj pracy: Licencjacka
Identyfikator pracy: 293
Cena za dostęp do pracy: 25
Cena zakupu pracy: 199

Treść pracy:

    Celem pracy jest przedstawienie zagadnień teoretycznych związanych z funkcjonowaniem bankowości elektronicznej, jak i perspektyw związanych z rozwojem tej dziedziny. Praca składa się z czterech rozdziałów.

   Rozdział pierwszy niniejszej pracy przedstawia istotę bankowości elektronicznej. Przedstawiono definicje bankowości elektronicznej, genezę bankowości elektronicznej, jak i najczęściej spotykane obecnie formy tego rodzaju bankowości. Istotną częścią rozdziału jest przedstawienie podstawowych zalet, ale i głównych wad omawianych rozwiązań.

   Drugi rozdział pracy został poświęcony specyficznym uwarunkowaniom związanym z bankowością elektroniczną. Przedstawiono możliwości i uwarunkowania rozwoju dziedziny, odniesiono się do bezpieczeństwa bankowości elektronicznej, jak i przedstawiono modele komunikacji banku z klientem. Przedstawiono również zakres usług zaliczanych do omawianego zakresu bankowości.

   Ostatni, trzeci, rozdział pracy nawiązuje do przewidywanych kierunków rozwoju bankowości elektronicznej w Polsce. Przedstawiono kierunki rozwoju usług elektronicznych w bankowości, odniesiono się do możliwości rozwoju zakresu doradztwa bankowego, przedstawiono możliwości związane z pieniądzem elektronicznym. Nawiązano do szczególnie istotnego problemu, jakim jest rozbudowa systemów zabezpieczeń transakcji.


ZAMÓW DOSTĘP DO PRACY


Tą pracę możesz kupić w formacie MS Word
i korzystać z niej jako materiału w domu !
Cena takiej usługi wynosi: 199
W tym celu napisz na adres podany w sekcji kontakt.