licznik
 Prace Magisterskie ON-LINE

rozliczenia linki
wykaz prac


Start

Pisanie prac

Baza danych prac

Współpraca

Regulamin

Kontakt
PRACA: 300

INFORMACJA

Temat pracy:
Trendy w ewolucji systemów operacyjnych


Cena za dostęp do pracy: 25

Cena zakupu pracy: 149

 
Ilość stron: 43
Rodzaj pracy: Licencjacka
Identyfikator pracy: 300
Cena za dostęp do pracy: 25
Cena zakupu pracy: 149

Treść pracy:

    Pierwszy rozdział niniejszej pracy obejmuje podstawowe zagadnienie związane z jej problematyką. Skupiono się w szczególności na historii rozwoju informatyki. Przybliżono definicję systemu informatycznego, jako podstawowej definicji umożliwiającej dalsze rozważania prowadzone na łamach niniejszej pracy. Przybliżono definicję systemu operacyjnego.

   Rozdział drugi pracy zawiera przedstawienie wybranych systemów informatycznych. W ramach rozdziału skupiono się na wybranych wersjach systemu operacyjnego Windows, jako najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie. Przedstawiono także wybrane aspekty związane z systemami Unix i Linux. Odniesiono się również do rzadziej spotykanego systemu AS/400, jak również do systemu użytkowanego na komputerach Macintosh, czyli systemu Mac OS.

   Ostatni, trzeci, rozdział pracy przedstawia aspekty związane z trendami w ewolucji systemów operacyjnych. Przedstawiono aspekty związane z dotychczasowym rozwojem systemów operacyjnych. Odniesiono się do najdynamiczniej rozwijanych systemów operacyjnych. Rozdział nawiązuje również do kierunków rozwoju systemów operacyjnych.


ZAMÓW DOSTĘP DO PRACY


Tą pracę możesz kupić w formacie MS Word
i korzystać z niej jako materiału w domu !
Cena takiej usługi wynosi: 149
W tym celu napisz na adres podany w sekcji kontakt.