licznik
 Prace Magisterskie ON-LINE

rozliczenia linki
wykaz prac


Start

Pisanie prac

Baza danych prac

Współpraca

Regulamin

Kontakt
PRACA: 308

INFORMACJA

Temat pracy:
Wykorzystanie komunikatorów internetowych w działalności przedsiębiorstw


Cena za dostęp do pracy: 25

Cena zakupu pracy: 149

 
Ilość stron: 40
Rodzaj pracy: Dyplomowa
Identyfikator pracy: 308
Cena za dostęp do pracy: 25
Cena zakupu pracy: 149

Treść pracy:

    Sprawna komunikacja każdego przedsiębiorstwa działającego na rynku, zarówno wewnętrzna, między poszczególnymi pracownikami firmy, jak i zewnętrzna, między przedsiębiorstwem, a klientami, dostawcami i innymi podmiotami rynkowymi, stanowi obecnie jeden z podstawowych i najważniejszych aspektów działalności przedsiębiorstwa. To właśnie sprawna komunikacja decyduje często o przewadze rynkowej danego przedsiębiorstwa. Niniejsza praca skupia się na aspektach wykorzystania komunikatora internetowego w działalności przedsiębiorstw. Celem pracy jest przedstawienie zagadnień teoretycznych związanych z zastosowaniem komunikatora internetowego w działalności przedsiębiorstwa, jak również przedstawienie szczegółowych aspektów z tym związanych w przypadkach konkretnych rodzajów przedsiębiorstw. Praca składa się z trzech rozdziałów.

   Pierwszy rozdział pracy nawiązuje do zagadnień związanych z komunikatorami internetowymi. Przedstawiono ogólne pojęcie komunikatora internetowego i pokrótce opisano wybrane komunikatory internetowe, takie jak AOL Instant Messenger, ICQ, Gadu-Gadu, MSN Messenger, Skype, Tlen, Konnekt oraz AQQ.

   Drugi rozdział pracy nawiązuje do zagadnień związanych z przedsiębiorstwami handlowymi. Przedstawiono definicję przedsiębiorstw handlowych, ich rodzaje i potrzeby przedsiębiorstw handlowych.

   Ostatni rozdział pracy skupia się na zagadnieniu związanym z przeznaczeniem komunikatorów internetowych. Odniesiono się tu do przedsiębiorstw dostawczych, fabryk i sklepach.


ZAMÓW DOSTĘP DO PRACY


Tą pracę możesz kupić w formacie MS Word
i korzystać z niej jako materiału w domu !
Cena takiej usługi wynosi: 149
W tym celu napisz na adres podany w sekcji kontakt.