Czasopisma edukacyjne

Podstawowe informacje o pracy

Ilość stron: 14
Rodzaj pracy: Artykuł naukowy

Cena za dostęp do pracy: 25 zł
Cena zakupu pracy: 49 zł

Opis pracy

Czasopismo Cogito jest polskim dwutygodnikiem, wydawanym nieprzerywalnie od roku 1994. W początkowych latach działalności redaktor naczelną była Katarzyna Droga, aktualnie jest nią Ola Siewko. Cogito jest czasopismem o ogólnopolskim zasięgu, a średni nakład roczny wynosi 50 000 egzemplarzy. Magazyn posiada własną stronę internetową, gdzie zarejestrowany użytkownik może znaleźć informacje dotyczące matury, studiów, wydarzeń kulturalnych, wypowiedzieć się na forum i zabrać głos w dyskusji. Zgodnie z założeniami wydawnictwa magazyn kierowany jest do młodzieży uczęszczającej do szkół średnich, w szczególności licealistów przygotowujących się do matury, w trosce o ich rozwój intelektualny poprzez zaangażowany udział w edukacji i zarazem pomoc w wyborze odpowiedniej i przyszłościowej drogi w dorosłym życiu. Czasopismo udziela pomocy naukowej z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych i języków obcych w celu powtórzenia i uporządkowania wiedzy koniecznej do pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości. Ponadto, na łamach magazynu młody człowiek może znaleźć informacje dotyczące wyboru kierunku studiów, które odpowiadałyby jego zainteresowaniom i w przyszłości pozwoliły mu realizować się zawodowo.

Dostęp do pracy

Dostęp do pracy to możliwość wglądu w kompletną treść pracy za pośrednictwem naszej strony internetowej przez okres 2 tygodni, bez możliwości zapisu, wydruku lub skopiowania treści pracy.

Koszt dostępu do pracy to 25 zł.

Zakup pracy

Kupując tę pracę otrzymasz ją w całości w formacie DOC i będziesz mógł korzystać z niej w domu bez ograniczeń czasowych.

Koszt zakupu pracy to 49 zł.