Najczęstsze pytania osób szukających wzorca pracy

Jest kilka możliwości wyszukiwania prac w serwisie. Pierwszą z nich jest przeglądanie listy wszystkich prac dostępnej na tej stronie. Możesz również szukać prac w konkretnych kategoriach wyszczególnionych tutaj. Finalnie możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej.

Po znalezieniu właściwej pracy po prawej stronie (lub na dole strony jeśli korzystasz z telefonu komórkowego) znajdziesz sekcję "Dostęp do pracy" - użyj dostępnej tam opcji "Wykup dostęp", wypełnij formularz i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Nie wszystkie prace oferują możliwość zakupu. Jeśli praca, która Cię interesuje jest dostępna w sprzedaży, to wchodząc na opis pracy, po prawej stronie (lub na dole strony jeśli korzystasz z telefonu komórkowego) znajdziesz sekcję "Zakup pracy" - użyj dostępnej tam opcji "Kup pracę", wypełnij formularz i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć takiej opcji na stronie z opisem pracy, oznacza to, że autor tej pracy nie zgodził się na jej sprzedaż.

Dostęp do pracy to możliwość wglądu w jej treść tylko za pośrednictwem naszej strony i tylko przez okres 2 tygodni, bez możliwości zapisu, wydruku, ani skopiowania treści pracy. Po 2 tygodniach od pierwszego wglądu w treść pracy, dostęp wygasa i dalszy dostęp wymaga ponownego zamówienia i opłacenia tej opcji.

Część prac umieszczonych w serwisie umożliwia zakup części pracy (np. wybranego rozdziału lub kilku rozdziałów). Informacja o możliwości zakupu częściowego jest wyraźnie zaznaczona na stronie z opisem pracy.

Najczęstsze pytania autorów prac

W celu dodania pracy do serwisu napisz do nas na adres wymieniony w sekcji kontakt.